O společnosti

Pyramis Metallourgia A.E. je nadnárodní společnost zabývající se výrobou produktů pro kuchyně a koupelny. Byla založena v roce 1959 a je jedním z předních výrobců nerezových dřezů s roční produkcí přes 1,5 miliónů dřezů. Téměř 97% produkce je určno pro vývoz.

Následujíc své dlouholeté zkušenosti a vize, Pyramis přidal do své výrobní skupiny nový moderní závod na výrobu granitových dřezů. Investice více než 1.000.000 EUR navýší roční kapacitu výroby na více než 40.000 granitových dřezů.

Pyramis produkty jsou vyváženy do 65 zemí celého světa. Vlastní 9 dceřiných společností a od roku 2014 také s účastí Česká Republiky prostřednictvím firmy Pyramis CZ – Kitchen and Bathroom Products, s.r.o.

Pyramis je držitelem certifikace EN ISO 9001 zaměřenou na management jakosti pro design, výrobu a prodej nerezových dřezů a pantry, certifikace ISO 14001 zaměřenou na podporu a ochranu životního prostředí a v neposlední řadě certifikací dle OHSAS 18001 lidských zdrojů pro svou bezpečnost a ochranu zdraví při práci.

Nerezové dřezy Pyramis jsou vyráběny nejmodernějšími technologickými postupy z materiálu 18/10 CrNi (DIN 1,4301) nejvyšší jakosti. Tato potravinářská nerezová ocel je nejvhodnějším materiálem pro výrobu nerezových dřezů a mezi přednosti patří odolnost proti korozi i při narušení povrchu dřezu, odolnost proti vysokým teplotám, vysoká životnost a hygiečnost. Pouze přední renomované značky, mezi něž se PYRAMIS řadí, používají tuto vysoce jakostní nerezovou ocel dodávanou firmou ThyssenKrupp Germany standardně ve výrobě.

Nerezové dřezy Pyramis s instalací pro „horní montáž“ jsou poskytovány s předinstalovaným polyuretanovým těsněním po celém spodním obvodu dřezu, označným jako EASYFIX. Instalace dřezu je tak jednodušší, snažší a časově uspornější.

Pyragranitové dřezy Pyramis jsou vyráběny z 80% přírodního křemene (silica), který je nejsilnější a největší složkou žuly a z 20% směsi, složné z pryskyřice a dalších látek, které pomáhají při vázaní zrna křemene, dosažení vynikajícího barevného vzhledu a povrchu dřezu odolnému proti zatížení, poškrábání, skvrnám způsobených potravinami a vysokým teplotám až 280 °C. Pro ještě větší bezpečnost, složení pyragranitových dřezů Pyramis poskytuje ochranu proti baktériím, které mohou způsobit plísně, skvrny a špatné pachy. ANTIBACTERIAL povrch dřezu s ionty stříbra činí povrch dřezu naprosto zdravý a vhodný pro styk s potravinami.

Pyragranitové dřezy Pyramis jsou testovány a certifikovány prestižním německým institutem pro certifikace – L.G.A.

Rychlý výběr
 Dřezy 
Materiál
  
Typ montáže
  
Šíře skřínky

Video


Facebook