Proč si vybrat nerezový dřez!

Nerezové dřezy jsou vyrábeny nejmodernejšími technologickými postupy z materiálu Cr Ni 18/10 (DIN 1.4301) nejvyšší jakosti. Tato potravinářská nerezová ocel s vysokým obsahem chromu a niklu (18% Cr, 10% Ni) je nejvhodnejším materiálem pro výrobu nerezových dřezu, který doposud nebyl překonán.

Mezi základní přednosti tohoto nerezového materiálu patří odolnost proti korozi i při narušení povrchu dřezu, odolnost proti vysokým teplotám, vysoká životnost snadná údržba a hygieničnost. Hladký kartáčovaný a broušený povrch dřezu PYRAMIS zabraňuje usazování bakterií a snadno se čistí. Na dřez je možno bez obav odkládat rozehřáté nádobí. Dřezy PYRAMIS jsou vyráběny z materiálu dostatecné tlouštky, která má vliv na konečnou pevnost a tuhost nerezového dřezu. Pouze renomované značky, mezi než se řadí PYRAMIS, používají tuto prvotřídní nerezovou ocel standardně ve výrobě a garantují, že se Váš dřez z nerezové oceli 18/10 neoprýská, neoloupe a samozrejmě ani nepraskne a nerozbije se.

Dřezy jsou dodávány s kompletním příslušenstvím včetne sifónu s přípojkou na myčku (pračku). Materiál, ze kterého jsou dřezy vyráběny je šetrný k životnímu prostredí a je plně recyklovatelný. Rozmanitost sortimentu nerezových dřezů PYRAMIS poskytuje spotřebitelům velké možnosti ve výběru vlastního dřezu. Náš zákazník si může vybrat dřezy jednodílné, dřezy v kombinaci s velkou a poloviční nádobou, dvoudřezy, čtvercové, obdelníkové nebo kruhové dřezy a v neposlední řadě moderně řešené dřezy rohové a celoplošné. Odkapávací plochy dřezu jsou řešeny v široké paletě profilu odkapávacích drážek.

Nerezové dřezy Pyramis jsou nabízeny také v provedení dekor (tkaná struktura). Jedná se zde o povrchovou úpravu, která nabízí atraktivní tkanou strukturu povrchu nerezového materiálu. Tento exkluzivní povrch je taktéž vyroben z nerezové oceli 18/10. Povrch s dekorem tkané struktury je odolnejší proti poškrábání a tvoření stop po zaschlých kapkách a zůstává dlouho v původním pěkném vzhledu.

Rychlý výběr
 Dřezy 
Materiál
  
Typ montáže
  
Šíře skřínky

Video


Facebook