Proč si vybrat pyragranitový dřez PYRAMIS ?

Pyragranitové dřezy PYRAMIS jsou vyráběny z materiálů Ultragranite © , což je nově vyvinutý kompozitní materiál, který obsahuje cca 80% drcené žuly a 20% zahuštěného polymetylakrylátu.

Dřezy prošly četnými náročnými zkušebními testy, při nichž se prokázala jejich mechanická odolnost a odolnost proti vysokým teplotám. Jednotlivé vlastnosti tohoto materiálu zaručují, že konečný výrobek je odolný proti nárazu, poškrábání, lomu při stárnutí, chemickým činidlům, vysokým teplotám až do 280oC a špíně. Správné a vhodné použití zajišťuje dřezu dlouhou životnost.

Ve výrobním procesu jsou využity nejnovější pokrokové technologie. Pyragranitové dřezy jsou během výroby průběžně testovány a kontrolovány tak, aby vyhověly přísným standardům kvality. Dřezy mohou být instalovány do různých typů vlhkostně a tepelně stabilizovaných kuchyňských desek, např. desek na bázi dřeva, umělých hmot nebo přírodního kamene. Součástí každého výrobku je těsnění, které zajišťuje vodotěsnost mezi dřezem a pracovní deskou včetně pružného usazení dřezu, dále kompletní sifon a montážní příslušenství. Pyragranitové dřezy PYRAMIS jsou vysoce atraktivní, užitečné, oblíbené a snadné na údržbu. Využijte výhod naších dřezů a vyberte si z bohaté nabídky granitových barev.

Rychlý výběr
 Dřezy 
Materiál
  
Typ montáže
  
Šíře skřínky

Video


Facebook